Kubki reklamowe termiczne – praktyczne rozwiązanie

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Kubki termiczne to doskonała alternatywa dla ich klasycznych wersji. S prezentem, który ucieszy każdego klienta. Z tego typu produktu korzystać można zarówno w drodze do pracy, podróży, na spacerze czy w biurze. Takie kubki różnić mogą się od siebie między innymi pojemnością, materiałem wykonania, kształtem, czy pokrywającym je nadrukiem, który może uwzględniać tak logo, jak i slogan reklamowy czy adres witryny internetowej. Co jeszcze warto wiedzieć na temat takich gadżetów reklamowych? Garść przydatnych informacji związanych z tym zagadnieniem – poniżej.Kubki reklamowe termiczne posiadać mogą całkowicie otwierane wieczko. Produkty tego typu do złudzenia przypominają klasyczny termos. Są one w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a co za tym idzie – bez obaw schować można je do torby czy plecaka. Cechą charakterystyczną takiego produktu są grube ścianki, pomiędzy którymi znajduje się próżnia. Sprawia to, że jest on w stanie utrzymywać pożądaną temperaturę napoju przez długi czas. Jako że ścianki kubka są rozdzielone próżnią, nie nagrzewają się i nie oddają ciepła na zewnątrz. Tego typu produkt jest najczęściej zakręcany i wyposażony w specjalne odpowietrzniki. Do wad takiego kubka zaliczyć można fakt, iż w trakcie picia z niego kawy czy herbaty tracone jest ciepło.

Kubki reklamowe termiczne wyposażone mogą być także w ustnik przyjmujący postać półautomatycznego wieczka. Nierzadko posiadają one również specjalny przycisk, po uruchomieniu którego dochodzi to otwarcia szczeliny, przez którą wydobywa się płyn. Taki kubek to doskonałe rozwiązanie dla osób, które regularnie jeżdżą samochodem lub rowerem. Podobnie jak w przypadku opisanej powyżej wersji, ten również nadaje się do przenoszenia w torebce czy plecaku.

kubki reklamowe termiczne występują niekiedy również w wersji częściowo szczelnej. Najczęściej stosuje się tutaj metalowe, podwójne ścianki, lecz rzadko kiedy występuje pomiędzy nimi próżnia. Pokrywki występujące w takich kubkach nie zapewniają stuprocentowej szczelności, a jedynie przyczyniają się do ograniczania parowania.